| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2014 |
| Ajokilometrimäärä | 315 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 998TMV |
| VIN | W0LGT8EMXE1159253 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1956 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 120 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| CO2 | 149 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.5 l/100km |
| • Maantiellä | 4.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.6 l/100km |
| Kokonaispaino | 2315 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1816 kg |
| Kantokyky | 499 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1600 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2737 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4913 mm |
| Leveys | 1856 mm |
| Korkeus | 1520 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Hammasrihm ja õlivahetus tehtud viimati 2025 veebruaris. Õlivahetust tehtud regulaarselt 10 tuhande km tagant. Autol on talverehvid, kaasa tulevad suverehvid. Ühe omaniku käes olnud aastast 2017. Pimenurga andurid ei tööta.
| Myyjä | Veljo L |
|---|---|
| Osoite | Paide linn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.