| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé-auto |
| Vuosi | 1989 |
| Ajokilometrimäärä | 104 500 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 55NPY |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 5740 cm³ |
|---|---|
| 5.7 l | |
| Teho | 170 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1870 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1552 kg |
| Kantokyky | 318 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 4968 mm |
| Leveys | 1840 mm |
| Korkeus | 1320 mm |
Tuotu valtiosta Suomi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa Pontiac Firebird 3gen 5.7tpi. Auto teeb eriliseks võimsa mootori, manuaal käigukasti ja targa katuse kombinatsioon. Üldiselt auto heas korras, istu sisse ja sõida. Autol vanust juba 36a seega leidub ka sõitmist mittesegavaid vigu. Huviline saab küsida lisa juba otse. Asukoht Lagedi. Automaks: aastane 50€; esmaregistreerimine 608€. Võib pakkuda vahetuseks vanemat hobiautot. Vahetuse mõned eelistused 4x4(Defender, LandCruiser jne) või t2 buss, aga võib ka muud põnevat pakkuda.
| Myyjä | Silver Pikk |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.