
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | - |
| Vuosi | 2020 |
| Ajokilometrimäärä | 80 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 643RPX |
| VIN | WBA21BP010CF94765 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2.0 l |
|---|---|
| Teho | 190 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2450 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2046 kg |
| Kantokyky | 404 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 3070 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5091 mm |
| Leveys | 1902 mm |
| Korkeus | 1538 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; BMW 630GT - sportlik, ruumikas ja luksuslik gran turismo. Varustatud M Sport paketi, panoraamkatuse ja Nappa täisnahksisuga, mis loovad esindusliku ja mugava sõidukogemuse. Comfort-istmed mälufunktsiooniga, nelja tsooni kliima ja Harman/Kardon helisüsteem tagavad kõrgeima taseme mugavuse. Olulisemate juhiabisüsteemide hulka kuuluvad Driving Assistant Professional, BMW Laserlight ja 360-kraadine kaamerasüsteem. Lisaks mugavused nagu pehmelt sulguvad uksed, haagisekonks, eelsoojendus ja BMW Display Key. Hooldatud ainult BMW esinduses. 12.2025 teostatud United Motorsis garantii lõpueelne kontroll - auto on suurepärases seisukorras ning ühtegi lisainvesteeringut ei vaja. Võimalik osta lisagarantii kuni 3 aastaks. Küsi lisapilte ja videosid autost! Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.