Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2002 |
| Ajokilometrimäärä | 364 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Vihreä |
| Värispesifikaatio | Tumeroheline |
| Rek.nro | 170MSK |
| VIN | SHHEP23402U013555 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1590 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 81 kW |
| Huippunopeus | 187 km/h |
| Kiihtyvyys | 10 0-100km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 50 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.0 l/100km |
| • Maantiellä | 5.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.5 l/100km |
| Kokonaispaino | 1605 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1192 kg |
| Kantokyky | 413 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1200 kg |
| Jarruton perävaunu | 500 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2575 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 3 |
| Pituus | 4140 mm |
| Leveys | 1695 mm |
| Korkeus | 1440 mm |
Tuotu valtiosta Suomi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
PLUSSIDEST -> MAKSTUD REG. TASU!! Rahvaralli tehniline kaart (tulekustuti ja varuratas kinnitatud) Kaardilugeja lamp (töötab) Alumiiniumist paigaldatud põhjakaitse + kummist torude kaitse Polypuksid Õlid vahetatud, uus pooltelg, uued varuosad vedrustuses Kere tugev, karbid minevikus tehtud All Federal RS-R PRO poolslikid ja honda oem veljed Tehtud sillastend MIINUSTEST -> Avaneb ainult võtmest (pult on kadunud, kuid on alati võimalik uus teha) Auto osales rahvasprindis, seega piisavalt kriimustusi Kapotti kang hiljuti läks katki, aga lahti ikka saab Mootorist plekib natuke õli, kuid eriti suuri lekkeid ei ole ning õli ei söö NB! Auto on üle 20 aasta vana ning osales rahvaspordis, seega välimuselt ideaalset autot ei ole tarvis oodata :)
| Myyjä | Ronan |
|---|---|
| Osoite | Kohtla-Järve |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.