Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé-auto |
| Vuosi | 2006 |
| Ajokilometrimäärä | 259 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Hopeinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 258MTC |
| VIN | TRUZZZ8JX71007319 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 147 kW |
| Huippunopeus | 240 km/h |
| CO2 | 183 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 10.7 l/100km |
| • Maantiellä | 6.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.7 l/100km |
| Kokonaispaino | 1660 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1335 kg |
| Kantokyky | 325 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2464 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 4180 mm |
| Leveys | 1842 mm |
| Korkeus | 1337 mm |
Tuotu valtiosta Suomi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Müüa heas korras sportlik Audi. Vahetatud mootoriõli, kõik filtrid, termostaat, jahutusvedelik, lisapidurituli. Uus aku. Vaatan üle kõik hinna ja vahetuspakkumised. Registreerimistasu on juba makstud, ümbervormistamine ainult 55€!
| Myyjä | Mihkel |
|---|---|
| Osoite | Võru |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.