| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 1999 |
| Ajokilometrimäärä | 395 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Tummanpunainen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 286AZA |
| VIN | WAUZZZ8DZXA254247 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1896 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Teho | 81 kW |
| Huippunopeus | 188 km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 60 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | 4.7 l/100km |
| Kokonaispaino | 1980 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1505 kg |
| Kantokyky | 475 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1700 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2607 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4581 mm |
| Leveys | 1733 mm |
| Korkeus | 1439 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Tervist. Müügiks on pakkuda üks pikalt pere teeninud Hibisk-punases Audi A4 B5 Avant Fl. mis veeres välja tehasest 99 aastal. Läbisõit on tal varsti pea 400tuhat. Aiste vahel on tal vanakooli pommikindel tahmapress milleks on 1.9Tdi oma metsiku 81 kiluvatiga mis nuusutab kütust ja käib nagu tank. Edasi veab teda ei mitte 1 sillavedu vaid lausa 2 sillavedu mis tähendab, et tegemist on Quattro'ga mis paneb oma jõu maasse läbi 5e käigulise manuaal käigukasti. Plussid+ Sillad tihked, ei kolise, ei nagise, ei kisu kuhugi, sõidab väga mõnusalt ja pehmelt. Pidurdab ja sidurdab ning käigud lülituvad hästi. Toimiv käsipidur. Mootor käib nagu kellavärk mis ei tarbi õlisi ega muid ebavajalikke vedelikke. 4x El. aknad, toimiv katuseluuk, püsikiirushoidja. Töötav kliima ja kompu. Ainult kalla ja talla. Miinused- Laki koorumised ja rooste kohad nagu vanale autole kombeks kuigi läbivaid augud puuduvad. Pagass ei avane kuna mehhanism ei toimi, parem poolsed tagumised istmed alla ei klapi, helisüsteem plärtsub ja ei mängi hästi, uksed käivad lukku/lukust lahti ainult uksest keerates kuna "comfort block" võtme nuppudele ei reageeri. Hinnasooviks oleks 2250€ kuid jätan tingimiseks natukene ruumi. Kõik arved ja hoolduse ajalugu on olemas ja saab kaasa. Kaasa saab veel mõne hooaja sõitnud naelrehvid millel mõni üksik nael puudu. Reaalsele huvilisele räägin lähemalt. Vahetust teie eelmise auto vastu ei soovi. Autot saab tulla vaatama Harjumaal. Huvi korral helistada numbril +372 5626 0186
| Myyjä | Marko Pukko |
|---|---|
| Osoite | Harjumaa |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.