| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 1999 |
| Ajokilometrimäärä | 365 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Tummansininen |
| Värispesifikaatio | Orientblau 317 |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 111MYR |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2793 cm³ |
|---|---|
| 2.8 l | |
| Teho | 142 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | 10.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 2265 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1805 kg |
| Kantokyky | 460 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1900 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2930 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4984 mm |
| Leveys | 1862 mm |
| Korkeus | 1435 mm |
Tuotu valtiosta Alankomaat
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Soodushinnaga 20" velgi kaasa ei saa. Tegemist on väga hästi säilinud eksemplariga. Autol on olnud head omanikud ning soolaseid talvesi pole auto näinud. Autol puudub rooste. Väljast tehtud just põhjalik poleerimine ja kaetud keraamikaga. Ei ole keevitatud ega lapitud nagu enamus. Põhi/karbid kõik tugevad ja originaal. Põhja alt Krown kaitse paigaldatud. Tehniliselt seisukord samuti väga hea, kõik toimib, lisad töötavad, mootor ergas, kast vahetab sujuvalt. Kõik õlid ja filtrid vahetatud, k.a käigukasti õli ja filter. Auto püüab meeletult pilke ja saab alati kiidusõnu. Tegemist on autoga, mille väärtus ajas ainult tõuseb. Tõeline legend Eesti teedel. Autole paigaldatud juurde: Esimene stangelisa Lowtec coilover vedrustus 20x9 ja 20x10 OE BMW Style 32 veljed Must lagi Android makk Auto ajalugu ja käekäik kõik üsna hästi teada-täpsemalt tõelisele huvilisele auto kõrval. Huvi korral helista, autot saab näha Rapla/Tallinn. Reg nr. ei tule autoga kaasa.
| Myyjä | A M |
|---|---|
| Osoite | Rapla / Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.