| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Kuorma-auto |
| Korimalli | Hyötyajoneuvo |
| Vuosi | 2020 |
| Ajokilometrimäärä | 199 500 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Ohjaamon mitat | - |
| Etujousitus | - |
| Takajousitus | - |
| Etupalkit | - |
| Takajarrut | - |
| Rek.nro | 688KDY |
| VIN | VF1MB000X64194435 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2299 cm³ |
|---|---|
| 2.3 l | |
| Teho | 107 kW |
| CO2 | 191 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.1 l/100km |
| • Maantiellä | 7.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.3 l/100km |
| Kokonaispaino | 3500 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2675 kg |
| Kantokyky | 825 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 4332 mm |
| Mittastandardi | - |
| Istumapaikkoja | 3 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 6939 mm |
| Leveys | 2210 mm |
| Korkeus | 3100 mm |
| Vuodepaikkoja | - |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Kerros | - |
| Pituus | - |
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Pituus | - |
|---|---|
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Kallistuva | Ei |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa heas korras ning korrektselt hooldatud kaubik! Kõik hooldused teostatud margiesinduses.
| Myyjä | Geta Grupp OÜ |
|---|---|
| Osoite | Männiku tee 106c, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.