Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Avoauto |
| Vuosi | 2010 |
| Ajokilometrimäärä | 176 983 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 694XGK |
| VIN | WAUZZZ8F5AN023852 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2995 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 245 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 224 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 13.8 l/100km |
| • Maantiellä | 7.3 l/100km |
| • Keskinkertainen | 9.7 l/100km |
| Kokonaispaino | 2375 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1950 kg |
| Kantokyky | 425 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1900 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2758 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 4625 mm |
| Leveys | 1854 mm |
| Korkeus | 1366 mm |
Tuotu valtiosta Sveitsi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Korraliselt hooldatud Talvel sõitnud ei ole 2 võtit Sügisel teostatud katusehooldus,katuseriie väga heas seisus
| Myyjä | Alo Kopli |
|---|---|
| Osoite | Tartu |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.