Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2009 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 485BGY |
| VIN | WF0GXXGBBG9U41474 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1753 cm³ |
|---|---|
| 1.8 l | |
| Teho | 92 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | 5.4 l/100km |
| Kokonaispaino | 2265 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1565 kg |
| Kantokyky | 700 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1600 kg |
| Jarruton perävaunu | 745 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2850 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4830 mm |
| Leveys | 1886 mm |
| Korkeus | 1466 mm |
Tuotu valtiosta Belgia
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
| Myyjä | Anni Sillamaa |
|---|---|
| Osoite | Viimsi |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.