Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2017 |
| Ajokilometrimäärä | 113 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 327CMC |
| VIN | WBA1R910105H90750 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2998 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 250 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 169 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.8 l/100km |
| • Maantiellä | 6.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.4 l/100km |
| Kokonaispaino | 2090 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1615 kg |
| Kantokyky | 475 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2690 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4324 mm |
| Leveys | 1765 mm |
| Korkeus | 1411 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Suur hooldus tehtud 104000km pealt BMW esinduses. Kevad 2026 tehtud hooldus 113000km pealt, vahetati kõik filtrid ja õlid. Talvel seisis auto soojas garaažis.(viimane pilt) Auto on täielikult tehaseseades, st pole tehtud tuuningut mootorile ega tarkvarale. Registreerimismaks makstud!
| Myyjä | Reimo |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.