| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Hyötyajoneuvo |
| Vuosi | 2017 |
| Ajokilometrimäärä | 233 282 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 861BSL |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Teho | 88 kW |
| Huippunopeus | 172 km/h |
| CO2 | 135 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 6.5 l/100km |
| • Maantiellä | 4.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.2 l/100km |
| Kokonaispaino | 2458 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1639 kg |
| Kantokyky | 819 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1300 kg |
| Jarruton perävaunu | 500 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 3105 mm |
| Istumapaikkoja | 2 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4740 mm |
| Leveys | 1832 mm |
| Korkeus | 1880 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Huvi korral -56264054 perikarl9@gmail.com Hetkel on lisatuled eemaldatud - soovi korral saab kaasa.
| Myyjä | Karl |
|---|---|
| Osoite | Tartu |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.