| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Bussi |
| Korimalli | Bussi |
| Vuosi | 2015 |
| Ajokilometrimäärä | 434 335 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | - |
| VIN | ZCFC270C305996447 Tarkista |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | 125 kW |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 7200 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 5204 kg |
| Kantokyky | - |
| Mittastandardi | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 7999 mm |
| Leveys | 2350 mm |
| Korkeus | - |
| Vuodepaikkoja | - |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Brand: IVECO Model: Rosero Structure: minibus 23 seats + 5 standing ( 20+1 seats installed ) Year: 02.2015 VIN: ZCFC270C305996447 Mileage: 434335 km Wheel formula: 4x2 WB: 4750 mm Engine: 125 Kw / 170 Hp / Euro 6 Gearbox: automatic Suspension: air Dimensions: L/W: 7999 mm / 2350 mm Masses: full/empty: 7200 kg / 5204 kg
| Myyjä | KB Auto |
|---|---|
| Osoite | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.