
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2014 |
| Ajokilometrimäärä | 240 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 470FKY |
| VIN | SALWA2EFXEA340864 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 5.0 l |
|---|---|
| Teho | 375 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 18.3 l/100km |
| • Maantiellä | 9.7 l/100km |
| • Keskinkertainen | 12.8 l/100km |
| Kokonaispaino | 3050 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2402 kg |
| Kantokyky | 648 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2923 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4850 mm |
| Leveys | 1983 mm |
| Korkeus | 1780 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Ainuke 5.0 liitrise mootoriga Autobiography varustuses Range Rover Sport müügil. Auto on ostetud Eestist uuena ning kogu ajalugu on kättesaadav. Hiljutised suuremad ja kulukamad remonditööd: - ACE Hydraulic pipes - hüdraulilise stabilisaatori torustik (2500 eur) - Kütusepaagi korpus/kaitse (1200 eur) - Roolilati kinnituse polt, alumiiniumist vahetatud roostevaba vastu (600 eu) - Veepump + kogu torustik, osa torudest vahetatud alumiiniumist osade vastu (2100 eur) - Esimesed pidurikettad - ja klotsid (400 eur) Tehtud töödest on olemas arved ning hooldused hooldusraamatus fikseeritud. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.