| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2005 |
| Ajokilometrimäärä | 317 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 666TJP |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 4134 cm³ |
|---|---|
| 4.2 l | |
| Teho | 240 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 249 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 10.0 l/100km |
| • Maantiellä | 7.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2595 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2070 kg |
| Kantokyky | 525 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2300 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 3074 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5192 mm |
| Leveys | 1894 mm |
| Korkeus | 1424 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Auto on tehniliselt väga heas seisus, mootor ja kast toimivad ideaalselt, veermik korras, kere roostevaba. Mootor ja kast on üle kirjutatud. Mootorit võimsuse poolest kaasa aidatud ja kastis sai käiguvahetuse kiiruseid ning käiguvahetuspunkte vastavalt mootori tarkvarale optimeeritud. Auto on originaalist veidi madalamaks programmeeritud, kuid tänu õhkvedrustusele saab seda mugavalt muuta. Salong on äärmiselt ruumikas ning paljude lisadega. Bose helisüsteem, 2x mäludega istmed, 3x elektrilised kardinad taga, coming-leaving home tuled jne. Hiljuti vahetatud: Aku, kliimapump, termostaat, eelsüüteküünlad, kõik filtrid ja õlid (kaasaarvatud käigukasti) rattalaagrid, esimesed käändmikud, ülemised-alumised õõtshoovad, stabilisaatori otsavardad, puksid ja kondid, sisemised-välimised rooliotsad ja kindlasti mõningad pisiasjad veel. Ülevaatamist vajavad osad: Käsipiduri juhtmestik ja mootor said vahetatud, kuid viskab taas errorit. Esimesed õhkpadjad lekivad kergelt ning aegajalt viskab sellekohast veateadet. Parkimisandurid ei toimi, kui jõuan teen ise enne müüki korda. All on Sailun lamellid ning kaasa tulevad korralikud Hakkapeliita naastrehvid. Auto on olnud alates 2012 ühe pere kasutuses ning avariivaba. Pisemaid kriime ja kulumisi ikka leidub. Numbrimärk ei tule kaasa. Aastamaks vaid 50€, registreerimistasu jääb ostja kanda. Asub enamasti Kohilas või Tallinnas. Lisainfo telefonil 56674878
| Myyjä | Grete |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.