
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 104 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 400GLS |
| VIN | W1N1679231A512863 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2.9 l |
|---|---|
| Teho | 243 kW |
| Huippunopeus | 238 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 3385 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2648 kg |
| Kantokyky | 737 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 3135 mm |
| Istumapaikkoja | 6 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 5243 mm |
| Leveys | 2030 mm |
| Korkeus | 1928 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 07.2026 / 150 000km; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga heas seisukorras Eestist uuena ostetud ning ühe omaniku kasutuses olnud sõiduk. Kehtiv tehasegarantii kuni 07.2026 / 150 000km Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272; Komisjonimüük
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.