| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 54 626 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 745RPX |
| VIN | TMBGH7NW8N3047005 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 999 cm³ |
|---|---|
| 1 l | |
| Teho | 66 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 101 g/km |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 6.6 l/100km |
| • Maantiellä | 4.3 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.2 l/100km |
| Kokonaispaino | 1737 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1357 kg |
| Kantokyky | 380 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 2643 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4241 mm |
| Leveys | 1793 mm |
| Korkeus | 1554 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
- Eesti ajalugu - Kehtiv tehasegarantii kuni 19.12.2026 või 100 000 km - Hooldatud korrapäraselt vaid margiesinduses - Viimane hooldus 01.2026 läbisõidul 53 419 km - Talverehvid kaasa - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled) - Püsikiiruse hoidja - Parkimisandurid (taga) Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Myyjä | Topauto |
|---|---|
| Osoite | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | topauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.