| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2016 |
| Ajokilometrimäärä | 148 496 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 470BRP |
| VIN | U5YHP514AGL260918 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1.6 l |
|---|---|
| Teho | 150 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.7 l/100km |
| • Maantiellä | 5.9 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.4 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1466 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4310 mm |
| Leveys | 1780 mm |
| Korkeus | 1470 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
| Myyjä | City Motors Laagri |
|---|---|
| Osoite | Pärnu mnt 541 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | citymotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.