| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | - |
| Vuosi | 2012 |
| Ajokilometrimäärä | 145 036 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 634VVT |
| VIN | VF1EZH90E46846967 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1.5 l |
|---|---|
| Teho | 81 kW |
| Huippunopeus | 190 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 5.7 l/100km |
| • Maantiellä | 4.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 4.9 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1640 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 4485 mm |
| Leveys | 1810 mm |
| Korkeus | 1425 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
| Myyjä | City Motors Lasnamäe |
|---|---|
| Osoite | Osmussaare 10 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | citymotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.