| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2015 |
| Ajokilometrimäärä | 188 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 001LIP |
| VIN | WVWZZZAUZGP515192 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 221 kW |
| Huippunopeus | 217 km/h |
| CO2 | 162 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.6 l/100km |
| • Maantiellä | 6.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 2080 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1574 kg |
| Kantokyky | 506 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2620 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4562 mm |
| Leveys | 1799 mm |
| Korkeus | 1446 mm |
Tuotu valtiosta Suomi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Golf R 2015 221KW 4x4 Korralikult hooldatud ja heas tehnilises seisukorras auto. Õli on vahetatud regulaarselt iga 10 000 km tagant. Märtsis tehtud hooldus ametlikus esinduses, mille käigus vahetati õlid, filtrid ja küünlad. Hoolduse käigus teostati ka auto üldine kontroll ning mootoris vigu ei tuvastatud, töötab ühtlaselt ja probleemideta. Kett on vahetatud eelmise omaniku poolt 160k juures. Auto on originaalseades ja ei ole chipitud. Täielik hooldusajalugu olemas. Tehniliselt heas korras, sõidab hästi. Pidurikettad ja klotsid vajavad lähiajal vahetust. Kerel esineb vanusele vastavaid iluvigu. Läbisõit 188k Registreerimistasu on makstud. Numbrimärk ei tule kaasa. Hind: 17000 + KM / Asukoht Pärnu
| Myyjä | Jürgen L |
|---|---|
| Osoite | Pärnu |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.