Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2005 |
| Ajokilometrimäärä | 200 331 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Punainen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 500NPS |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 147 kW |
| Huippunopeus | 233 km/h |
| CO2 | 192 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 10.7 l/100km |
| • Maantiellä | 6.2 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.9 l/100km |
| Kokonaispaino | 1920 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1458 kg |
| Kantokyky | 462 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1400 kg |
| Jarruton perävaunu | 710 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2574 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4216 mm |
| Leveys | 1759 mm |
| Korkeus | 1505 mm |
Tuotu valtiosta Suomi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
| Myyjä | Stiven Eiskop |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.