Ajoneuvolla on voimassa oleva takuu (16.03.2027)
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2022 |
| Ajokilometrimäärä | 62 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Oranssi |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 904HRP |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Teho | 69 kW |
| Huippunopeus | 172 km/h |
| CO2 | 110 g/km |
| Polttoaine | Hybridi (bensiini/sähkö) |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 3.5 l/100km |
| • Maantiellä | 4.6 l/100km |
| • Keskinkertainen | 4.2 l/100km |
| Kokonaispaino | 1961 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1544 kg |
| Kantokyky | 417 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 760 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2720 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4568 mm |
| Leveys | 1802 mm |
| Korkeus | 1571 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
RS-LINE. Hea öko pill. Kaasa uueväärsed naastrehvid Goodyear Ultra Grip Ice Arctic. Originaal tekstiil- ja kummimatid. Ei ole olnud demoauto. Tänu iselaadivale hübriidsüsteemile väga säästlik ja vaikne. Aastamaks 50.-, registreerimistasu 507.50 (võimalus ka ilma registreerimistasuta). Ainult RS-Lineile omane oranž värv. Auto igapäevases kasutuses, seega läbisõit ajas muutuv. Hetkel turu soodsaim hind kuna uus ja suurem Renault tellitud. Kehtiv tehasegarantii. Lisainfo vaid ühe kõne kaugusel.
| Myyjä | SakuTume |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.