| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2012 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 688NTY |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2198 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Teho | 92 kW |
| Huippunopeus | 157 km/h |
| CO2 | 197 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.9 l/100km |
| • Maantiellä | 6.6 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.5 l/100km |
| Kokonaispaino | 3025 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2575 kg |
| Kantokyky | 450 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2300 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 3750 mm |
| Istumapaikkoja | 7 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5680 mm |
| Leveys | 1974 mm |
| Korkeus | 2543 mm |
Tuotu valtiosta Ruotsi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Müüa siis enda jaoks kohandatud ni õelda matka auto. 5 liikmelisele perele. Üleval said 3 last vabalt magada ja all 2 kohta 160x200 madratsile.paigaldatud 4 kw inverter ja 220 valmidus olemas.webasto töötab.olemas ka katuse luuk elektrilise ventilaatoriga ja puldiga ja vihma sensoriga pole jõudnud paigaldada aga tuleb kaasa.
| Myyjä | Indrek Luuasep |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.