| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2003 |
| Ajokilometrimäärä | 336 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 597BJN |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 211 km/h |
| CO2 | 185 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 65 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.7 l/100km |
| • Maantiellä | 5.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.9 l/100km |
| Kokonaispaino | 1930 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1505 kg |
| Kantokyky | 425 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1600 kg |
| Jarruton perävaunu | 720 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2725 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 3 |
| Pituus | 4262 mm |
| Leveys | 1751 mm |
| Korkeus | 1408 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
2.0d automaat 110kW Autole on tehtud täielik hooldus ja see on heas seisukorras. Sellel on tehtud iga-aastane ülevaatus. See oli terve talve garaažis, mille jooksul investeeriti umbes 2000 eurot (kõik töödest tehtud fotod ja videod on saadaval). Uued pihustid, uued klapid ja klapijuhikud, silindripeade vahetus, kõik filtrid ja õlid vahetatud 1500 km tagasi, uued tagumised piduritorud. Auto on roostevaba, lävepakud on terved ja seda saab hõlpsasti tungrauaga üles tõsta. Autol on originaalsed BBS Style 94 rehvid uute rehvidega (ilma nendeta odavamad). Komplekt talverehve Style 167 naastrehvidega. Müün seoses uue auto ostmisega. Kõik, kes otsivad korralikus seisukorras E46-t, palun saatke mulle privaatsõnum. Need, kes otsivad kehva autot, see pole õige koht, kuhu minna.
| Myyjä | Михаил |
|---|---|
| Osoite | Pärnu |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.