| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2019 |
| Ajokilometrimäärä | 97 264 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 136HDH |
| VIN | TMBLE9NS9L8019858 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1984 cm³ |
|---|---|
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| CO2 | 205 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.9 l/100km |
| • Maantiellä | 6.1 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.1 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1882 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 7 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4699 mm |
| Leveys | 1882 mm |
| Korkeus | 1665 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
| Myyjä | Ideal Auto |
|---|---|
| Osoite | Peterburi tee 47c, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | idealauto.ee |
E-R 9:00-18:00 L 10:00-14:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.