| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2013 |
| Ajokilometrimäärä | 200 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Vaaleanvihreä |
| Värispesifikaatio | Amazonit Silver Metallic |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 908LBY |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 4395 cm³ |
|---|---|
| 4.4 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 412 kW |
| Huippunopeus | - |
| Kiihtyvyys | 4.3 0-100km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 80 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 14.0 l/100km |
| • Maantiellä | 7.6 l/100km |
| • Keskinkertainen | 9.9 l/100km |
| Kokonaispaino | 2410 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1965 kg |
| Kantokyky | 445 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2964 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4910 mm |
| Leveys | 1891 mm |
| Korkeus | 1467 mm |
Tuotu valtiosta Amerikan yhdysvallat
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa väga korralik ja kiire sportsedaan — tegu on legendaarse BMW M-seeria mudeliga, mis ei jäta kedagi külmaks. Konkreetne sõiduk on F10 M5, mille kerejooned sarnanevad esmapilgul tavapärasele 5. seeria BMW-le. Just see tagasihoidlik, ent jõuline välimus muudab selle auto eriti huvitavaks — elegants pealispinnal, sportlik metsikus kapoti all. Väliselt soliidne ja stiilne, kuid tegelikkuses ei jää see auto kellelegi märkamata: sügav ja jõuline summutihääl, M-spetsiifilised disainidetailid ning atleetlik olek annavad selgelt märku, et tegu on millegi erilisega. Auto sobib suurepäraselt nii ärimehele, kes soovib kombineerida prestiiži ja sportlikkust, kui ka pereisale, kes hindab kiirust ja sõidunaudingut, ohverdamata mugavust või praktilisust. Sõiduk paistab silma eritellimusel valmistatud, unikaalse ja pilkupüüdva värviga, mis lisab eksklusiivsust ja rõhutab auto karakterit. Rikkalik lisavarustus tagab tippklassi mugavuse, turvalisuse ja emotsionaalse sõidukogemuse. Auto on avariivaba ja tehniliselt laitmatus seisukorras. 2022. aastal toodi see Ameerikast mootori rikkega, kuid mootor on professionaalselt asendatud uuega. Kõik tööd on tehtud kvaliteetselt ning auto on põhjalikult üle kontrollitud – mingeid tehnilisi puudusi ei ole. Sõidukit ei ole kasutatud talvel, mistõttu on ka kere ja veermik väga heas seisukorras. Auto on Eestis arvel, vastab kõikidele kehtivatele Euronõuetele ja on valmis kohe kasutamiseks. Tegu on harukordse võimalusega soetada eriline, jõuline ja samas elegantne sportsedaan, mille hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane. Ideaalne valik inimesele, kes soovib sõita autoga, mis pakub emotsiooni, iseloomu ja jõudlust iga kilomeetri jooksul.
| Myyjä | andri jesse |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.