| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2025 |
| Ajokilometrimäärä | 7 970 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | LSE75E |
| VIN | WBY71GM0805421576 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | - |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Sähköinen |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2605 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4554 mm |
| Leveys | 1845 mm |
| Korkeus | 1560 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M sport exteriördesign -M sport interiördetaljer -Adaptivt M-chassi -M läderratt -Sportstolar -Shadow Line högglans -Antracit innertak -18" M lättmetallfälgar dubbelspoke (871M) -Interiörlister Alu Shadow borstad Komfort & interiör -Eluppvärmd ratt -Sätesvärme fram (förare/passagerare) -Lyxigare instrumentpanel (Luxury instrument panel) -Solskyddsglas -Svensk språkversion Exteriör & belysning -Dragkrok -Akustiskt fotgängarljud (elbil) Teknik & elektriska funktioner -Adaptivt M-chassi (elektroniskt styrd fjädring) -Laddkabel (Mode 3) -Däcktrycksövervakning -Däckreparationskit Plus -BMW IconicSounds Electric Assistans & säkerhet -Larm -Driving Assistant Plus -Active Guard -Parkeringsassistanssystem -Aktivt fotgängarskydd -ISOFIX barnstolsfästen -Varningstriangel & första hjälpen-kit Infotainment & uppkoppling -DAB-radio -Teleservices -SOS nödsamtal Årlig skatt 360:- Finansiering från 6 163:- / Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%.
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.