| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2025 |
| Ajokilometrimäärä | 22 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | NAF33T |
| VIN | WBA21EN0209073908 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2993 cm³ |
|---|---|
| Teho | - |
| Huippunopeus | 245 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 3325 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 5181 mm |
| Leveys | 2000 mm |
| Korkeus | 1835 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Demonstrationsbil, Kontakta försäljningsavdelningen för visning då bilen kan vara ute på demonstrationskörning. BMW X7 xDrive40d Fordonsskatt; 20601kr/år 1:a gången i trafik; 2025-07-29 BMW Premium Selection-certifierad med 12månaders garanti. Fullständig BMW-servicehistorik och noggrant genomgången enligt BMW:s kvalitetskontroll. Vi erbjuder förmånlig finansiering via vår samarbetspartner BMW Finans, Billån fr. 13 936 kr/mån, räknat på 20% kontantinsats, 36 månader avbetalning samt 50% restvärde. (Ränta 6,35%) Har du ett inbyte? -inga problem, vi hanterar alla typer av inbyten. Varmt Välkommen att kontakta oss för mer information eller visning! 040-243750
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.