| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2025 |
| Ajokilometrimäärä | 15 580 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | NBG97F |
| VIN | WBA58GK02S8F07104 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1998 cm³ |
|---|---|
| Teho | - |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2410 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4713 mm |
| Leveys | 1827 mm |
| Korkeus | 1446 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
BMW 3-serie Laddhybrid – ikonisk, fyrhjulsdriven och nu med längre räckvidd och snabb laddning. BMW 3-serie Sedan laddhybrid förenar kördynamik och innovativ hybridteknologi. Kör helt elektriskt med en räckvidd på 93–101 km Ladda snabbt med 11kW - med en effekt på upp till 11kw laddar BMW 3-serie laddhybrid snabbt och bekvämt. Det gör att fordonet laddar från 0-100% på ca 2:15 timmar. På utsidan betonas din BMWs sportiga sida av den aerodynamiska designen. Intelligenta förarassistanssystem gör dina resor säkrare och den moderna utrustningen gör även riktiga långfärder bekväma. Upptäck alla modellvarianter av BMW 3-serie laddhybrid, olika utrustningsvarianter och tekniska data samt många olika leasing- och finansieringsalternativ.
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.