| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2025 |
| Ajokilometrimäärä | 17 510 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | NCJ07N |
| VIN | WBA58GK08S8F13781 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1998 cm³ |
|---|---|
| Teho | - |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2410 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4713 mm |
| Leveys | 1827 mm |
| Korkeus | 1446 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Nyare version med uppgraderat batteri på 19, 5 kWh samt 3-fas laddning – ger bättre räckvidd och betydligt snabbare laddning jämfört med tidigare modeller. Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M Sportpaket Pro -M aerodynamikpaket -M sportbromsar (röda, högglans) -M bakspoiler -M Shadow Line (utökad) -M Shadow Line-belysningsdetaljer -M sportläderratt -M säkerhetsbälten -M lättmetallfälgar dubbel-eker 995M -Sportstolar -Sport automatväxellåda Komfort & interiör -Komfortöppning (nyckellöst lås/start) -Elbaklucka -Stolvärme fram -Rattvärme -Svankstöd förare & passagerare -Justerbar ryggbredd (förare) -Förvaringspaket -Genomlastningssystem -Automatiskt avbländande inner- & ytterbackspeglar -Automatisk klimatanläggning -Ambient interiörbelysning -Akustikrutor (komfortglas) -Solskyddsglas -Innertak i antracit -Interiörlister i aluminium Exteriör & belysning -Portimao Blue metallic -Adaptiva LED-strålkastare -Helljusassistent -Shadow Line exteriör -Tonade rutor -Akustiskt komfortglas Teknik & elektriska funktioner -Runflat-däck -Däcktrycksövervakning -Låsbara hjulbultar -Släpvagnskoppling -Laddkabel Mode 3 (Professionell) -AGM-batteri 70 Ah -Akustiskt fotgängarljud (elbilsskydd) Assistans & säkerhet -Alarm -Active Guard Plus -Adaptiv farthållare med Stop & Go -Parkeringsassistans -Aktivt fotgängarskydd -Passagerarairbag avstängningsbar -Fällbara nackstöd bak -Första hjälpen-kit & varningstriangel -Förarstödssystem Infotainment & uppkoppling -Harman/Kardon surround-ljudsystem -DAB-radio -BMW Connected Drive Services -Connected Package Professional -BMW Live Operating Area Plus -Widescreen Display -Infotainment-kontroll -Trådlös mobilladdning -Personlig eSIM -Teleservices -Nödsamtalssystem Årlig skatt 360:- Finansiering från 6 163:- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.