| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2025 |
| Ajokilometrimäärä | 7 120 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | FMF73C |
| VIN | WBY51CF090CV74749 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | 400 kW |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Sähköinen |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 3145 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4965 mm |
| Leveys | 1970 mm |
| Korkeus | 1695 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Utrustning: M Sport & Prestanda: M Sportpaket (exteriör & interiör) Comfort + Sport Package M M läderratt M multifunktionsstolar M Dark Silver interiördekor 20”/21” M aerodynamiska lättmetallfälgar 1025M Iconic Glow (upplyst BMW-njure) High-gloss detaljer & sportig design Ger en tydligt sportig och exklusiv karaktär. Elektrifiering & Laddning: Mode 3 laddkabel (Professional) AC Charging Professional BMW IconicSounds Electric Akustiskt fotgängarskydd 60 Ah AGM-batteri Exteriör: Adaptiva LED-strålkastare Helljusassistent Klimatkomfortvindruta Tonade rutor (solskyddsglas) Dragkrok Komfortåtkomst (keyless) Låsbara hjulbultar Komfort & Interiör: M multifunktionsstolar Ventilerade framstolar (klimatstolar) Heat Comfort Package (uppvärmda armstöd m.m.) 4-zons klimatanläggning Innertak i antracit Bagagenät Trådlös mobilladdning Ambient premiumkänsla Hög komfortnivå – både sportig och lyxig. Förarassistans & Säkerhet: Driving Assistant Professional Active Guard Plus Active Guard Parking Assistant Professional (360° kamera & avancerad parkering) Aktivt fotgängarskydd Däcktrycksövervakning Däckreparationskit Plus Varningstriangel & första hjälpen Multimedia & Uppkoppling: Harman/Kardon surround sound system BMW Live Cockpit Professional (stor digital display) Innovation Package Connected Package Professional DAB-radio Personal eSIM Teleservices & nödsamtal Svensk språkversion
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.