| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | - |
| Vuosi | 2025 |
| Ajokilometrimäärä | 23 640 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | FHL72S |
| VIN | WBA31FZ07SFU16673 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1995 cm³ |
|---|---|
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2320 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4713 mm |
| Leveys | 1827 mm |
| Korkeus | 1445 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Utrustning: Exteriör & Design: - Aerodynamiska lättmetallfälgar 842 JB - M takrails Shadow Line - Högblank Shadow Line-detaljer - Tonade rutor för extra komfort och stil - Dragkrok för praktisk användning Komfort & Interiör: - Sportstolar med värme för förare och passagerare - M-läderratten med multifunktion - Ambientbelysning som skapar premiumkänsla - Aluminiuminteriörlister, fine cut - Rymligt bagage med nät och förvaringslösningar - Komfortgolvmattor i velour - Professionell laddkabel (Mode 3) Teknik & Säkerhet: - BMW Live Cockpit Professional med WLAN hotspot - Adaptiv Farthållare - Adaptive LED-strålkastare med helljusassistans - Parking Assistance System - Aktivt fotgängarskydd och Active Protection - Passagerarairbag med avaktivering - ConnectedDrive & Connected Package Professional - Trådlös laddning för telefon och Personal eSIM - DAB-radio, teleservices och lagstadgat nödsamtal Prestanda & Funktionalitet: - Adaptiv fjädring för optimal väghållning - Automatväxellåda med sportfunktion - Låsbara hjulbultar och däcktrycksövervakning - Akustiskt fotgängarskydd - Elektropläterade reglage och detaljer för premiumkänsla Övrigt: - Inspiring-paket för extra lyxkänsla - Oljeserviceintervall 24 månader / 30 000 km
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.