| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | - |
| Vuosi | 2025 |
| Ajokilometrimäärä | 23 840 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | JRF53K |
| VIN | WBA31GV0X0CV47333 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1998 cm³ |
|---|---|
| Teho | 220 kW |
| Huippunopeus | 218 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2805 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 5060 mm |
| Leveys | 1900 mm |
| Korkeus | 1515 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Utrustning: M Sport & Exteriör: - M Sportpaket (interiör & exteriör) - M Sportfjädring - M lädersportratt - 19” BMW M lättmetallfälgar Double Spoke 935M - High Gloss Shadow Line - Anthracite innertak - Aluminium Rhombicle Dark Silver interiörlist - Panorama glastak - Tonade rutor (Sun Protection) - Dragkrok - Låsbara hjulbultar Komfort & Interiör: - Sportstolar - Sätesvärme fram - Rattvärme - Svankstöd förare & passagerare - Ambient interior light - Travel & Comfort system - Komfortöppning (nyckellöst system) - Automatisk avbländande inner- & ytterbackspeglar - Cold Climate-version (anpassad för nordiskt klimat) El & Laddning: - Mode 3 laddkabel (Professional) - Snabbladdning AC - BMW IconicSounds Electric - Akustiskt fotgängarljud - 70 Ah AGM-batteri Multimedia & Teknik: - Harman Kardon HiFi-ljudsystem - BMW Live Cockpit Professional - BMW Natural Interaction (röststyrning) - Connected Package Professional - ConnectedDrive Services - DAB-radio - Trådlös mobilladdning - Personal eSIM - Interior Camera - Teleservices & nödsamtal - Svensksåld / svensk språkversion Belysning: - Adaptiva LED-strålkastare - Helljusassistent Säkerhet & Förarassistans: - Driving Assistant - Driving Assistant Plus - Active Guard - Parking Assistant Plus - Aktivt fotgängarskydd - Larm - Däcktrycksövervakning - ISOFIX barnstolsfästen - Varningstriangel & första hjälpen-kit - Automatväxellåda med paddlar
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.