| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2024 |
| Ajokilometrimäärä | 20 250 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | WNJ03P |
| VIN | WBA11EV09S9Y51488 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2993 cm³ |
|---|---|
| Teho | 210 kW |
| Huippunopeus | 233 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2950 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4935 mm |
| Leveys | 2004 mm |
| Korkeus | 1765 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Utrustning: M-Sport & Exteriör: - M Sportpaket - M Aerodynamikpaket - M Sportbromsar - Sportiga, lackerade bromsok - BMW aerodynamiska lättmetallfälgar 858M - Högblank Shadow Line - Tonade rutor - Antracit innertak Komfort & Premiuminteriör: - Sportstolar med sätesvärme - Rattvärme - Elektriskt justerbart ländryggsstöd - Justerbar ryggbredd för föraren - Ambientebelysning - Automatisk klimatanläggning - Förvaringspaket - Självdimmande inner- och ytterbackspeglar - Interiörlister i aluminium Rhombicle Anthrazit Teknik & Säkerhet: - BMW Live Cockpit Professional (digital instrumentering + stort infotainment) - Driving Assistant - Active Guard Plus - Farthållare - Parking Assistant Plus (3D-kamera, självparkering m.m.) - Aktivt fotgängarskydd - DAB-radio - Trådlös mobilladdning - Personal eSIM & WLAN hotspot - ConnectedDrive & Connected Package Professional - Innovation Pack II - Guidance Package Praktiskt & Vardagsnytta: - Dragkrok - Comfort Access (nyckellöst lås/start) - Däcktrycksvisning - Laddkabel Professional (Mode 3) - Första hjälpen-kit och varningstriangel - Akustiskt fotgängarskydd (för el-/hybridlägen)
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.