| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2025 |
| Ajokilometrimäärä | 16 180 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | MCG49S |
| VIN | WBA11EE06S5252300 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1499 cm³ |
|---|---|
| Teho | - |
| Huippunopeus | 208 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2075 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4500 mm |
| Leveys | 1845 mm |
| Korkeus | 1642 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sport package -M Sport exteriörpaket -M Sport interiörpaket -M lättmetallfälgar Double Spoke 838M -Adaptivt M-chassi -M läderratt -M takreling Shadow Line -Shadow Line högglans -Innertak antracit -Sportstolar -Interiörlist Aluminium Hexacube Komfort & interiör -Eluppvärmd ratt -Sätesvärme fram -Luxury instrumentpanel -Solskyddsglas Exteriör -Tonade rutor (solskyddsglas) Teknik & elektriska funktioner -Automatisk växellåda med paddlar -Däcktrycksövervakning -AGM batteri 70Ah Assistans & säkerhet -Larm -Active Guard -Parkeringsassistans -Aktivt fotgängarskydd -Barnstolsfästen (ISOFIX) -Däcktrycksövervakning Infotainment & uppkoppling -DAB-radio -Teleservices -Personal eSIM Övrigt -Dragkrok -Låsbara hjulbultar -Förvarningstriangel & första hjälpen-kit Finansiering från 5 071:- / Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.