| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé-auto |
| Vuosi | 2025 |
| Ajokilometrimäärä | 5 320 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | JCG16T |
| VIN | WBY31HD080FV23071 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | 400 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Sähköinen |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2735 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4783 mm |
| Leveys | 1852 mm |
| Korkeus | 1448 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Utrustning: Motor & köregenskaper: Adaptivt M-chassi Variabel sportstyrning Sport Boost Driving Assistant Professional (semiautonom körning) Chassi & hjul: Däcktrycksövervakning Låsbara hjulbultar Exteriör: Adaptiva LED-strålkastare M aerodynamikpaket M bakspoiler Shadow Line högglans Tonade rutor Dragkrok Larm Comfort Access (nyckellöst) Interiör & komfort: Elstolar med minne Svankstöd fram Sätesvärme fram Rattvärme Automatisk klimatanläggning Ambient belysning Interiörlister i trä (ash grey-blue, open pore) Förvaringspaket Automatisk avbländbar inner- & ytterbackspegel Innertak i antracit Multimedia & uppkoppling: BMW Live Cockpit Professional Connected Package Professional Harman/Kardon surroundljud DAB-radio Trådlös mobilladdning Personal eSIM ConnectedDrive tjänster Teleservices & nödsamtal Förarassistans & säkerhet: Driving Assistant Professional Active Guard Plus Parkeringsassistent Plus Helljusassistent Passagerarairbag avstängningsbar Aktivt fotgängarskydd El & laddning: Laddkabel Mode 3 (Professional) BMW IconicSounds Electric Acoustic pedestrian protection Innovation Pack II Guidance Paket
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.