| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2022 |
| Ajokilometrimäärä | 78 620 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | KSO344 |
| VIN | WBY61EF01P5W26809 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | - |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Sähköinen |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2580 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4500 mm |
| Leveys | 1845 mm |
| Korkeus | 1616 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Sportdesign -Adaptive M chassis -Sports seats -BMW light-alloy wheels star spoke 864 Komfort & interiör -Steering wheel heater -Seat heating driver/passenger -Interior trim quartz silver matt Exteriör & belysning -Trailer coupling Teknik & elektriska funktioner -Tyre pressure display Charging cable (Mode 3) -Flexible charger (Mode 2) -Acoustic pedestrian protection -BMW IconicSounds Electric Assistans & säkerhet -Alarm system -Active Guard -Parking assistance system -Child seat mounts (ISOFIX) -Warning triangle and first aid kit -Active pedestrian protection -Anti-theft device Infotainment & uppkoppling -DAB tuner -ConnectedDrive Services -Connected Package Professional -Widescreen Display -Teleservices -Emergency call Övrigt -Locking wheel bolts Årlig skatt 360:- Finansiering från 4 254:- / Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%.
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.