| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2025 |
| Ajokilometrimäärä | 18 620 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | HKJ78P |
| VIN | WBA81GE0707T76118 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1499 cm³ |
|---|---|
| Teho | - |
| Huippunopeus | 226 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1990 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4361 mm |
| Leveys | 1800 mm |
| Korkeus | 1459 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M läderratt -Högglans Shadow Line -M interiördekor belyst aluminium Hexacube matt -BMW lättmetallfälgar Y-eker 975M -Sportstolar Komfort & interiör -Rattuppvärmning -Stoluppvärmning fram -Tonade glasrutor -Takhimmel antracit Teknik & elektriska funktioner -Automatisk växellåda med paddlar -Återvinningssystem (regenerativ bromsning) -Däcktrycksvisning Assistans & säkerhet -Stöldskyddsanläggning -Active Guard -Driving Assistant -Driving Assistant Plus -Parkeringsassistans -Barnstolfästen (ISOFIX) -Varningstriangel och förbandspaket -Aktivt fotgängarskydd Infotainment & uppkoppling -DAB+ radio -Personal eSIM -Teleservices -eCall (nödsamtal) Övrigt -Hjulbultsäkring -Kallklimatsutförande Finansiering från 4 362:- / Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%.
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.