Ajoneuvolla on voimassa oleva takuu (27.10.2026)
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 69 800 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | ORYX WHITE PEARL |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 707MKL |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 235 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| Kiihtyvyys | 4.9 0-100km/h |
| CO2 | 206 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 66 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 10.1 l/100km |
| • Maantiellä | 6.6 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.9 l/100km |
| Kokonaispaino | 2290 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1808 kg |
| Kantokyky | 482 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2200 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2838 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4866 mm |
| Leveys | 1871 mm |
| Korkeus | 1439 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Auto ostetud uuena Mollerist, 1 omanik, väga heas korras, uued esimesed ja tagumised piduriklotsid koos ketastega.
| Myyjä | Peeter Vuks |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.