| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 1989 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Tummanharmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 426ALK |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1579 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Teho | 80 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1400 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 940 kg |
| Kantokyky | 460 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 700 kg |
| Jarruton perävaunu | 350 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4320 mm |
| Leveys | 1690 mm |
| Korkeus | 1380 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
1989 Honda Civic (4th generation sedan) – haruldane youngtimer / tulevane klassik Müüa heas seisukorras ja hästi säilinud 1989. aasta Civic sedaan. Tegemist on Eestis harva esineva keretüübiga, mida sellises seisus liigub väga vähe. Auto paistab silma oma ajastu puhta disaini ja lihtsa, töökindla tehnika poolest. Sobib nii igapäevasõiduks kui ka hobiautoks. Seisukord: Mootor töötab hästi Käigukast sujuv ja korras Suurem hooldus tehtud ~1000 km tagasi Teine omanik Eestis Kaasa lahti võetud varumootor Leidub pindmist roostet (vanusele omane) Üldpilt korralik, kuid nokitsemist leidub
| Myyjä | Reio Tapner |
|---|---|
| Osoite | Haapsalu |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.