| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2024 |
| Ajokilometrimäärä | 49 760 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 341KJY |
| VIN | WVWZZZCJ5RD021941 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 222 km/h |
| CO2 | 126 g/km |
| Polttoaine | Hybridi (bensiini/sähkö) |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 66 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2130 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1659 kg |
| Kantokyky | 471 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1600 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2837 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4917 mm |
| Leveys | 1849 mm |
| Korkeus | 1496 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
| Myyjä | Veiko |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.