Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Caravan and motorhome |
| Korimalli | Karavaani |
| Vuosi | 2022 |
| Ajokilometrimäärä | 28 500 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 800OOD |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2184 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Teho | 103 kW |
| Huippunopeus | 152 km/h |
| CO2 | 307 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 3500 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 3129 kg |
| Kantokyky | 371 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 4035 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 7402 mm |
| Leveys | 2330 mm |
| Korkeus | 2900 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
| Myyjä | User |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.