| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2023 |
| Ajokilometrimäärä | 106 530 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | SEY06P |
| VIN | WBY21CF0XPCM76052 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | - |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Sähköinen |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 3145 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4953 mm |
| Leveys | 1967 mm |
| Korkeus | 1695 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Design -Sportpaket -BMW aerodynamiska lättmetallfälgar 1021 -Anthracit innertak -Specifika detaljer för sportpaket Komfort & interiör -Rattvärme -Komfortåtkomst (nyckellös öppning/start) -Stolsvärme fram (förare/passagerare) -Klimatkomfortvindruta -Tonade rutor -Bagagenät -Varningstriangel & första hjälpen-kit Exteriör & belysning -BMW Laserlight -Helljusassistent -Dragkrok Teknik & elektriska funktioner -Professionell laddkabel (Mode 3) -Flexible Fast Charger (Mode 2) -Däcktrycksövervakning -Akustiskt fotgängarskydd -BMW IconicSounds Electric -AGM-batteri 60 Ah Assistans & säkerhet -Driving Assistant Professional -Active Guard Plus -Active Guard -Parking Assistant Professional -eCall nödsamtal -Aktivt fotgängarskydd -Stöldskydd Infotainment & uppkoppling -BMW Live Cockpit Professional -BMW Natural Interaction (röststyrning) -Connected Package Professional -ConnectedDrive Services -Trådlös mobilladdning -Harman Kardon surroundsystem -DAB+ radio -Teleservices Årlig skatt 360:- Finansiering från 6 163:- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.