| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2018 |
| Ajokilometrimäärä | 186 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 980LJV |
| VIN | WBAJC91060G944744 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 195 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 128 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 5.6 l/100km |
| • Maantiellä | 4.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 4.9 l/100km |
| Kokonaispaino | 2345 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1715 kg |
| Kantokyky | 630 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2975 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4936 mm |
| Leveys | 1868 mm |
| Korkeus | 1479 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa heas korras BMW 530 Luxury Line. Lisavarustus: * Head-Up Display * Istmesoojendused ees ja taga * Roolisoojendus * Ventileeritavad esiistmed * Adaptive Cruise Control * Adaptive LED tuled * Elektriline kärukonks * Kvaliteetne subwoofer koos võimendi ja eraldi reguleerimisega Auto toodud Eestisse läbisõiduga 160 000 km ning hooldatud ainult United Motors BMW esinduses. Eestis olen teine omanik. Kaasa tulevad suht uued Continental rehvid. All on preagu vähem kui pool hooaega sõitnud Pirelli rehvid. Auto on korrapäraselt hooldatud ja valmis uuele omanikule sõidurõõmu pakkuma. Küsimuste korral võtke julgelt ühendust! 55977755
| Myyjä | filipp djatsuk |
|---|---|
| Osoite | Peetri |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.