| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2007 |
| Ajokilometrimäärä | 385 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | Sparkling-graphit |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 999KAV |
| VIN | WBAVC51090KJ95378 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 145 kW |
| Huippunopeus | 235 km/h |
| CO2 | 171 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.6 l/100km |
| • Maantiellä | 5.1 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.4 l/100km |
| Kokonaispaino | 2045 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1600 kg |
| Kantokyky | 445 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1800 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2760 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4520 mm |
| Leveys | 1817 mm |
| Korkeus | 1421 mm |
Tuotu valtiosta Latvia
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa heas seisukorras 3ne BMW. Tehniliselt väga korralikus seisukorras, töökindla M57 mootoriga ning manuaal käigukastiga. Mootor ja käigukast korrapäraselt hooldatud ning viimase hoolduse ajal saanud ka kõik uued filtrid. Autol on all korralikud lamellrehvid. Kere on heas seisus, leidub kraapse ja täkkeid ning vähesel määral pindmist roostet (pagasiluuk). Lisaks on ka selle aja jooksul tehtud rohkelt töid millest on ka arved huvilisele olemas ning hiljuti tehti ka kogu salongile keemiline puhastus ning põhjalik väline pesu ja puhastus. Auto on igapäevases kasutuses seega läbisõit muutub. Näha saab Tartus ja Võrus. Numbrimärk ei tule kaasa ja registreerimistasu osas saab auto kõrval kokkulepele jõuda.
| Myyjä | Hendrik Kavant |
|---|---|
| Osoite | Võru |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.