| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2015 |
| Ajokilometrimäärä | 390 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Tummanharmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 880TNH |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 228 km/h |
| CO2 | 134 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 65 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 6.1 l/100km |
| • Maantiellä | 4.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.1 l/100km |
| Kokonaispaino | 2220 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1681 kg |
| Kantokyky | 539 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2200 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2786 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4767 mm |
| Leveys | 1832 mm |
| Korkeus | 1462 mm |
Tuotu valtiosta Ruotsi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Autole tehtud just hooldus Viimasel pildil näha hoolduse arve. Reg tasu on hinna sees!
| Myyjä | Madis Joosep Toomel |
|---|---|
| Osoite | Rakvere |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.