| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2010 |
| Ajokilometrimäärä | 232 439 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Ruskea |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 982BPC |
| VIN | WDD2122891A238748 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2987 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 170 kW |
| Huippunopeus | 235 km/h |
| CO2 | 203 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 80 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.5 l/100km |
| • Maantiellä | 6.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.7 l/100km |
| Kokonaispaino | 2565 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1990 kg |
| Kantokyky | 575 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2100 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2874 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4899 mm |
| Leveys | 1854 mm |
| Korkeus | 1499 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Auto on hooldatud ainult ametlikes esindustes kuni ~200tuh läbisõiduni. Kõik arved on paberkandjal olemas ning hooldused on tehtud õigeaegselt. Auto oli firma kasutuses läbisõidul 100tuh - 130tuh ning kõik sõidud on sõidupäevikus olemas. Minu käes on auto sõitnud ~30000 km ning on heas tehnilises korras ja on saanud värske ülevaatuse. Autokerel esineb üksikuid kriime ning autoga tulevad kaasa ka naastrehvid. Suuremad tehtud tööd: Käigukasti ja diffrite õlivahetus (https://www.hobenool.eu/) Mootoririhmade ja rullikute vahetus (https://autotech.ee/) Uus esiklaas (https://carglass.ee/) Piduritorud vahetatud (https://www.aalux.ee/) Tehtud kvaliteetne auto tagaosa toonimine 15% (https://toonime.ee/) Miinused Kõrgetel kiirustel on kuulda õrnalt heli tagumisest differentsiaalist, sõitmist ei sega Blind spot assist inoperative Juhipoolne peegel keerab väljaklappimisel üle NB! Hind sisaldab registreerimistasu
| Myyjä | Lauri |
|---|---|
| Osoite | Haapsalu |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.