Ajoneuvolla on voimassa oleva takuu (01.07.2027)
Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2019 |
| Ajokilometrimäärä | 111 200 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | - |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 695DLC |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Teho | 153 kW |
| Huippunopeus | 233 km/h |
| Kiihtyvyys | 4.4 0-100km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Sähköinen |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2305 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1931 kg |
| Kantokyky | 374 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2875 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4694 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Korkeus | 1443 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
- Äsja saabunud Saksamaalt. - Aku ja mootorite garantii 07.2027a / 192000km. - Tegu väga korraliku autoga nii seest, kui väljast. - Tehniliselt väga heas korras. - Tesla Model 3 DUAL MOTOR Long Range. - Registriandmetes märgitud võimsus 153 kW, kuid tegelik tehaseline võimsus on Long Range mudelile vastavalt suurem (~340kw). - Lisavarustus ja tehniline info: - Premium helisüsteem - Premium Connectivity (Tasuta internet) - Full Self-Driving arvuti (HW3) - Intel Atom infotainment-protsessor - Salongi soojendus: resistiivne - Esi- ja tagaistmete soojendus - HomeLink garaažiukse avaja - Modemi tugi: 2G / 3G / 4G - Äpist juhitav salongi ja aku eelsoojendus - Live-kaamerad ja sõiduki jälgimine äpi kaudu - Äpi kaudu ligipääs praktiliselt kogu lisavarustusele - Madalpingeaku: pliiaku 79Kwh - Esimene mootor: induktsioon - Tagumine mootor: püsimagnet - Uued Pirelli Winter Sottozero 3 lamellrehvid - Huviline helistab - 58125322.
| Myyjä | Keijo Kruuda |
|---|---|
| Osoite | Tartu |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.