| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2006 |
| Ajokilometrimäärä | 133 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | perfomance blue |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 150FST |
| VIN | WF0DXXGAJD6U51341 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1999 cm³ |
|---|---|
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 208 km/h |
| CO2 | 177 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 50 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 10.4 l/100km |
| • Maantiellä | 5.7 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.4 l/100km |
| Kokonaispaino | 1590 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1165 kg |
| Kantokyky | 425 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2468 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 3 |
| Pituus | 4038 mm |
| Leveys | 1685 mm |
| Korkeus | 1468 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Eestist ostetud auto, hooldusraamat , kaks võtit, üks keskluku juhtimisega, teine ilma. Olnud viimastel aastatel kasutusel hobiautona, kõik hooldatud ja töötab. Põhja all leidub pindmist roostet ja kindlasti on midagi veel paremaks teha. Müün , kuna talvised hoiuvõimalused tasulised ja muid hobisõidukeid veel. Kõnedele ja sõnumitele "pakun hinda" ei reageeri. Soodushind kehtib ainult registreerimismaksu tasumisel. Huvilistele annan meelsasti lisainfot. Aastamaks 2026 aasta eest on minu kulu.
| Myyjä | Jüri Kangilaski |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.