| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2012 |
| Ajokilometrimäärä | 328 284 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 858TJP |
| VIN | JF1BM9L92CG028737 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2457 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Teho | 123 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| CO2 | 185 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 11.0 l/100km |
| • Maantiellä | 6.2 l/100km |
| • Keskinkertainen | 8.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 2020 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1534 kg |
| Kantokyky | 486 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1800 kg |
| Jarruton perävaunu | 720 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2750 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4730 mm |
| Leveys | 1780 mm |
| Korkeus | 1505 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Reeglipäraselt hooldatud,mõistliku hinnaga nelikveoline Legacy. Kaasa saab kummimatid. Asub Tartus, lisainfo 5021578
| Myyjä | Alar Poldmaa |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.